آراز شیمی فام

شرکت آراز شیمی در سال 1388 فعالیت های مطالعاتی و عملیاتی خود را در زمینه تولید انواع رنگهای صنعتی و ترافیکی و اجرای انواع خط کشی های سرد و گرم و دو جزیی و کف پوش های صنعتی آغاز نموده است و در این راستا همواره کوشیده است که بهترین خدمات و کیفیت را به مشتریان خود و شهرداری های کل کشور ارایه نماید و توانسته است محصولات خود را با آخرین استانداردهای روز جهانی تطبیق دهد.

پیشرو در ارائه خدمات

شرکت آراز شیمی در راستای افزایش کیفیت محصولات خویش، از به روز ترین تجهیزات آزمایشگاهی کنترل کیفیت رنگهای صنعتی بهره مند است و توانسته در زمینه تولید و اجرای کف پوش های اپوکسی و پلی یورتان و خط کشی های محوری گرم و سرد حضوری پررنگ در کشور داشته باشد.

در پایان خداوند منان را شاکریم که توانسته ایم با تلفیق علم و تجربه و صبر و شکیبایی یکی از پیشروان صنعت ترافیک در ایران باشیم.

رنگ های دو جزئی و سه جزئی

 (جهت خط کشی علایم افقی و عابر پیاده)

رنگ های ترافیکی سرد

 (جهت خط کشی جاده ها و معابر شهری)

رنگ های جدولی و روغنی

 (جهت جداول و نمای ساختمان ها و دیوارها)

رنگ های گرم ترموپلاستیک

 (جهت خط کشی محوری بزرگ راهی)

چسب های دو جزئی

 (جهت چسباندن  تجهیزات ترافیکی)

بخشی از ناوگان اجرایی شرکت آراز شیمی

آدرس کارخانه

البرز – کرج – شهرک صنعتی ماهدشت

شماره تماس

09121960876

02144284492

ایمیل

Info@arazshimi.ir

بخش های شرکت آراز شیمی

واحد اجرایی شرکت
واحد اجرایی رنگ سرد
واحد اجرای رنگ گرم ( به روش اسکرید اسپری اکستروژن )
واحد اجرای دو جزیی ( ترسیم عابر پیاده و نقوش افقی ترافیکی )
واحد نصب گاردریل و تجهیزات ترافیکی
واحد خط پاک کنی ( زدودن خط های فرسوده و پاک کردن از سطح آسفالت )
ناوگان اجرایی شرکت آراز شیمی برخوردار از آخرین تکنولوژی دستگاههای 5000 master شرکت بروم می باشد.

سابقه فعالیت

شرکت آراز شیمی در سال 1388 فعالیت های مطالعاتی و عملیاتی خود را در زمینه تولید رنگهای صنعتی و ترافیکی و اجرای انواع خط کشی های سرد و گرم و دو جزئی و کف پوش های صنعتی آغاز نموده است و در این راستا همواره کوشیده است که بهترین خدمات و کیفیت را به مشتریان خود و شهرداریهای کل کشور ارائه نماید و توانسته است محصولات خود را با آخرین استانداردهای روز جهانی (9001و1401 )ISO تطبیق دهد لازم به یاداوری است شرکت آراز شیمی در راستای افزایش کیفیت محصولات خویش از به روز ترین تجهیزات آزمایشگاهی کنترل کیفیت رنگهای صنعتی بهره مند است و توانسته در زمینه تولید و اجرای کف پوش های اپوکسی و پلی یورتان و خط کشی های محوری گرم و سرد حضوری پررنگ در کشور داشته باشد.

بخشی از نمونه کارهای ما

با ما در ارتباط باشید

تعهد ما در بخش خدمات، فراهم‌کردن بهترین پشتیبانی برای شماست. ما ۲۴ ساعته آماده‌ایم برای تمام مشکلات شما راه‌حل مناسبی ارائه دهیم؛ کافیست با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید. برای ثبت سفارش و پیگیری درخواست‌ها ، نظرها یا شکایت‌های خود می‌توانید به یکی از روش‌های زیر با ما در ارتباط باشید.